+ 420 728 734 258

Frézování dřeva

Provádíme zakázkovou výrobu ze dřeva, CNC frézování překližky, MDF desek a masivního dřeva jak měkkého tak tvrdého. MDF a překližky máme skladem v celých deskách a jsme připraveni Vám z nich vyfrézovat i ten nejsložitější díl. Masivní dřevo si připravujeme přímo na velikost frézovaného dílu.


Naši obrovskou výhodou při zpracování dřeva  je plně vybavená truhlářská dílna s 27 letou tradicí výroby z masivu.

- dokážeme frézovaný díl obrousit, zaoblit, nalakovat, namořit
- dokonce můžeme díly potisknout nebo označit laserem
- děláme spoustu malých zakázek

Nejsme one man show, kdy má stolař doma cnc, domluvené dvě kuchyně, tak čekáte několik týdnů než se k vám dostane. Nebo firma, kde mají frézu uprostřed tiskárny, dřevo sice stroj teoreticky umí, ale odjehlení neznají.

CNC frézování masivu

Masivní dřevo je vhodné na výrobky vyšší hodnoty. Dřevo se hodí na dřevěné krabičky, plakety, erby, ornamenty nebo reliéfy. Frézujeme naše i exotické dřeviny. Provádíme CNC frézování spárovek.

Srdce frézování z bukové spárovky

Frézování buku - masiv CNC

Informace o frézování a obrábění bukového dřeva - výhody a nevýhody bukového dřeva. Ukázka frézování z bukového dřeva. Kvalita řezu. Barva dřeva. 


bukové ucho na kabelku

 

Frézování dubu - masiv CNC

Frézování dubové dřevo. Dubové dřevo se používá především na frézování schodnic. Dále především na doplňky do interiéru.


Dubový stojan

Výroba spárovky - fotopříběh

Postup výroby od rozřezání fošen po finální produkt.

Lisování spárovky

Frézování překližky

Překližka je vhodná na konstrukce, pódia, kulisy, stříkací šablony, nábytek, bytové doplňky. Zkrátka tam, kde je použití masivního dřeva nákladné.

Frézování otvorů včetně zahloubení pro nasazení čepů

Březová překližka

Březová překližka je světle žluté barvy, a vyrábí se v síle od 3 do 30 mm, na přání Vám můžeme slepit i silnější překližky. V porovnání je buková překližka...


Výřez březová překližka - 8 mm frézování

Frézování MDF

MDF desky jsou nejlevnější dřevitý materiál. Používají se na nabýtek, architektonické modely, reklamní stojany, apod. Vzhledově však neoslní, proto se vždy lakují.

Frézované podložky z MDF - velikost: 200x200mm

Naše služby

Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!