CNC frézování dřeva – masivní buk, dub …

Dřevo patří již od pradávna k člověku. Člověk si ho zamiloval. Přirostlo k srdci. Každý strom je jiný. Má svou jedinečnou barvu, vůni ale především strukturu.

V naší firmě provádíme CNC frézování dřeva. Jsme schopni frézování jakéhokoli tvaru a velikosti.

Používané dřeviny:

Jako polotovar pro frézování používáme dřevo, které běžně najdete u nás v lese: buk, smrk, dub, javor, olši. Pro některé zákazníky používáme také exotické dřeviny jako např.: IPE, mahagon, palisandr, cedr, wenge, americký ořech. Velkou část dřevin máme na skladě. Můžeme však frézovat i z materiálu, který nám dodáte. Nebo objednat materiál přímo na míru v jakékoli množství.

  • Tvrdé dřevo: buk, dub
  • Měkké dřevo: smrk, olše
  • Exotické dřevo: Ipe, palisandr, cedr, mahagon, americký ořech

Čím se liší výroba ze dřeva od výroby z překližky či lamina?

Každý výrobek ze dřeva, který má mít vysokou životnost, se musí vyrobit z tzv. spárovky. Dřevěná spárovka vznikne tak, že se dřevěné desky rozřežou na šířku 6 cm. Po rozřezání se natřou lepidlem a opět slepí v lisu.  Vzniklá lepená deska se nazývá dřevěná spárovka. Dřevo po slepení se méně kroutí a sesychá.

Spárovka vlastní výroby, lakování a moření

Spárovku si sami vyrábíme přímo na rozměr výrobku, proto nemusíte platit cenou desku, když máte malý výrobek, který zabere jen 1/10 desky, prodávané v běžném obchodě.

Kromě frézování na CNC frézce, Vám nabízíme kompletní servis. Dřevo Vám namoříme nebo nalakujeme bezbarvým lakem.

Co Vám můžeme ze dřeva vyfrézovat:

Můžeme Vám vyrobit jakákoliv dárek, dřevěný nápis, krabičku, reliéf anebo ornament na dveře či dětskou postýlků. Možnosti jsou omezeny pouze fantazií.

Co frézujeme:

Kontaktujte nás! 

Potřebujete poradit? Zaujalo Vás něco?  Kontaktujte nás na čísle 728 734 258 .Využijte kontaktního formuláře anebo emailu life@life.cz. Rádi Vám poradíme.

Ukázky frézování dřeva:

Kapsování s tvarovým ořezem - díl velikost: 120x35 mm Výřez z buku - tl. 25 mmGravírování do dřeva: velikost 1000x800x25mm

 

Výřez loga z dubu: velikost 850x500mm Výřez písmen z masivu: - výška 350 mm , lakovánoDřevěný držák - buk: 20x85 mm

Písmeno z buku: tl. 15 mm Frézování ornamentů do dubového stoluFinální zabroušení hrany - velikost: 50x120 mm
Frézování spárovky tl. 25 mm - velikost  předmětu 750x450 mm Detail frézovaného loga - masivní bukVýroba dřevěné plakety na přání  - masivní buk, velikost: 40x30 mm

Naše služby

Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!